Woningen
Vrijstaande woning van 2 bouwlagen
Deze vrijstaande circulaire woning wordt momenteel op de reeds bestaande fundering uit 2019 gerealiseerd. Door gebruik te maken van een uitbreiding van de bestaande fundering wordt de woning middels staal- en houtskeletbouw gerealiseerd en afgewerkt met 60mm Gutex gevelplaat voorzien van een gevelpleister. Door de uitstekende isolatie van de vloer, gevel en dak betreft dit een energie neutrale woning.
Specificaties:
Locatie: Almere Oosterwold
Kavelgrootte: 1.452 m2
Woning (particuliere opdrachtgever)
Woninggrootte: 172 m2 BVO
Omgevingsvergunning: ja (incl. watervergunning)
Werkzaamheden: voorlopig ontwerp, definitief opwerp, uitwerking, definitief ontwerp, BENG- en mpg-rapportage, ecologisch onderzoek, BIM, aannemerselectie, bouwbegeleiding
Fundering: bestaande fundering uitgebreid met 3x kelp en 7x buispaal 168mm
Bovenbouw: HSB-casco, Gutex vezelplaat voorzien van stucwerk
Techniek: warmtepomp, warmtepompboiler, PV-panelen
Geïnteresseerd in dit project of wil je meer informatie over de mogelijkheid voor nieuwbouw? Neem vrijblijvend contact met ons op om de mogelijkheden voor jou te bespreken!